28 вересня
Завантажити ще

Віктор Ляшко заявив, що коронавірус не зникне ніколи

Віктор Ляшко заявив, що коронавірус не зникне ніколи
Фото: FB \Олена Зеленська

Глава Міністерства охорони здоров'я України Віктор Ляшко вважає, що коронавірус може не зникнути ніколи. Але з ним можна навчитися жити. Про це міністр заявив, виступаючи в Раді 22 жовтня під час години запитань до уряду.

За його словами, штам коронавируса "Дельта" є непередбачуваним і небезпечним.

"Всіх цікавить відповідь на питання: коли це все закінчиться. Неприємна новина в тому, що" ковід "може не зникнути ніколи. Хороша - ми можемо повернутися до нормального життя з циркуляцією вірусу серед нас", - заявив Ляшко.

Він повідомив, що "ковід" стане ендемічної хворобою. А поки Україна зайшла в чергову осінньо-зимову "європейську" хвилю зростання рівня захворюваності COVID-19. Кожні 2-3 тижні кількість випадків коронавируса в Україні подвоюється. За словами Ляшка, кількість дзвінків на 103 вже встановило історичний рекорд. І, Ляшко вважає, він не буде останнім. Так само як встановлено історичний максимум кількості виїздів бригад "швидкої" і кількості госпіталізацій.

- На цей раз кривазахворюваності стрімко зростає, кожні 2-3 тижні кількість випадків COVID-19 подвоюється, - заявив він.

Раніше повідомлялося, що, за прогнозами епідеміолога, Україна зустріне Новий рік в червоній зоні карантину.