Завантажити ще

Хмельницький посилює карантин. Які обмеження встановлені в місті

Хмельницький посилює карантин. Які обмеження встановлені в місті
Фото: Reuters

Рішення про посилення карантину прийняла обласна комісія ТЕБ та НС. Воно вступає в силу з 23 жовтня, повідомили в прес-службі Хмельницької ОДА.

Таким чином, з 23 жовтня у Хмельницькому починають діяти такі обмеження:

  • Продовольчі та непродовольчі ринки працюють в умовах розрахунку 1 людина на 10 квадратних метрів. Всі працівники повинні мати негативний результат ПЛР-тестування на COVID-19 або документ, що підтверджує вакцинацію хоча б однією дозою.
  • Ті ж умови роботи встановлені для закладів торгівлі: кіосків, магазинів, супермаркетів, гіпермаркетів. Відвідувачі повинні дотримуватися соцдістанції не менше ніж два метри. У працівників мають бути тести або сертифікати.
  • Для роботи перукарень, салонів краси, готелів і хостелів умова - тест або сертифікат у працівників. А ось у барах, ресторанах і кафе документ повинні мати також і відвідувачі.
  • Заклади харчування мають бути заповнені лише на 50%. За одним столиком можуть перебувати до чотирьох осіб, дистанція між столами - два метри. Працювати можна з 06:00 до 23:00 за винятком адресної доставки.

Крім того, комісія рекомендувала органам місцевого самоврядування розглянути питання про подовження канікул або проведення дистанційного навчання в навчальних закладах з 25 жовтня.

З 21 жовтня в Україні також почали діяти нові правила перевезення пасажирів у регіональних автобусах, поїздах і літаках. Тепер до них пустять тільки вакцинованих або з негативним ПЛР-тестом.