Завантажити ще

Віктор Ляшко після поїздки в Запоріжжя ініціював відсторонення глави місцевого управління охорони здоров'я

Віктор Ляшко після поїздки в Запоріжжя ініціював відсторонення глави місцевого управління охорони здоров'я
Фото: facebook.com/viktor.liashko

Поїздка глави МОЗ України до Запоріжжя пройшла напередодні. Міністр у місті відвідав найбільші центри масової вакцинації і провів ряд робочих зустрічей. В результаті поїздки Віктор Ляшко ініціював відставку глави охорони здоров'я Запоріжжя, повідомили в пресслужбі МОЗ.

- На жаль, в деяких центрах масової вакцинації логістично неправильно збудований процес або неправильно розрахована кількість таких центрів. І як показала моя поїздка до Запоріжжя, все, що було неможливо, стає можливим, якщо докласти зусиль і визначити це пріоритетом, - сказав Ляшко.

Як приклад він повідомив, що протягом 19 жовтня і в Запорізькій області, і в Україні зробили рекордну кількість щеплень за добу - понад 226 тисяч.

- І це не межа - регіони можуть і повинні нарощувати темпи далі. Але, на жаль, не всі відповідальні це розуміють, тому буду ініціювати відсторонення керівника охорони здоров'я міста Запоріжжя, - підкреслив міністр.

До цього Ляшко повідомляв, що система охорони здоров'я здатна робити близько 1,5 мільйона щеплень на тиждень без надмірних навантажень. В середньому це 220-250 щеплень за добу в одному пункті вакцинації.

Запорізька область з 18 жовтня перебуває в «червоній» карантинній зоні. У зв'язку з цим багато шкіл перенесли канікули на тиждень раніше.