Завантажити ще

У МОЗ пропонують продовжити канікули в школах ще на два тижні

У МОЗ пропонують продовжити канікули в школах ще на два тижні
Фото: pixabay.com

В українських школах можуть продовжити осінні канікули на два тижні через ситуацію з поширенням коронавируса в країні. Про це заявив головний санітарний лікар Ігор Кузин в ефірі " Українське Радіо ".

- Ми знаємо, що осінні канікули у нас починаються з 25 жовтня. Було прийнято рішення про перенесення або про початок канікул раніше. Ми ініціювали їх перенесення на один тиждень раніше. Питання про можливе продовження канікул поки вирішується, але швидше за все вони будуть трошки продовжені. Але ми не думаємо, що вони будуть дуже тривалими. Зазвичай вони йдуть до 2 тижнів, а зараз ми дискутуємо про термін до 4 тижнів, - заявив головний санлікар.

Раніше Національна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій запропонувала Міносвіти розіслати навчальним закладам рекомендаційний лист про перенесення початку шкільних канікул. Члени комісії радять почати канікули 18-го, а не 25-го жовтня.

Про перенесення шкільних канікул вже заявили ряд навчальних закладів Львова, Хмельницького, Мелітополя, Харкова, Івано-Франківська, Вінниці, Слов'янська, Кропивницького. Тим часом осінні канікули в школах Києва, Житомира та Бердянська почнуться за планом, незважаючи на рекомендації МОЗ

Новини по темі: Школи канікули