Завантажити ще

У Львові посилюють карантин: дострокові канікули і обмеження відвідуваності навіть для вакцинованих

У Львові посилюють карантин: дострокові канікули і обмеження відвідуваності навіть для вакцинованих
Фото: facebook.com/lviv.adm

У Львові посилили карантин. Нові обмеження почнуть діяти з понеділка, 18 жовтня. Про це у своєму Фейсбуці повідомив мер Андрій Садовий.

"Щойно завершилося засідання міської комісії з надзвичайних ситуацій. Я прошу уважно прочитати цей текст і зрозуміти його, без вигадок і перекручувань. З 18 жовтня Львів житиме за новими карантинними правилами", - написав він.

Освіта

Усі школярі йдуть на двотижневі канікули до 1 листопада. Також це стосується позашкільної освіти та дозвілля.

Культура

Заборонено проводити масові заходи окрім тих, де організатори й учасники мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 години до заходу.

Театри, кінотеатри, музеї та галереї, філармонія, органний зал працюють тільки для відвідувачів, які мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест. Кількість відвідувачів - не більше 50% від загальної кількості місць.

Музичні школи - на двотижневих канікулах.

Народні доми, гуртки і секції - не працюють.

Бібліотеки працюють тільки на видачу книг.

Торгівля

Промислові, продовольчі ринки й магазини, торгові центри, перукарні та салони краси можуть працювати тільки з вакцинованими співробітниками або за наявності у них негативних ПЛР-тестів. А також з дотриманням маскового режиму і не більше 50% заповненості торгових площ.

Заклади громадського харчування

Режим роботи - до 23:00. Працюють тільки за умови 100-процентної вакцинації або ПЛР-тестів у працівників при заповненості не більше 50%, до чотирьох осіб за столиком.

Якщо за два тижні ситуація із захворюванням не стабілізується, то з 1 листопада заклади зможуть відвідувати лише вакциновані або ті, хто має ПЛР-тест.

Спортзали

Можуть відвідувати тільки вакциновані або з негативним ПЛР-тестом. Всі працівники мають бути вакциновані. Заповненість - не більше 50%.

Готелі та хостели

Працюють тільки за умови наявності у всіх працівників сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту.

МОЗ і МОН рекомендували школам по всій Україні перенести осінні канікули з 25-го на 18 жовтня через зріст захворюваності на коронавірус. Київська влада вирішила, що вчитися в столиці будуть за графіком. На тиждень раніше на канікули підуть у Львові, Херсонській області та Харкові, але - за рішенням місцевої влади.