Завантажити ще

Нацкомісія ТЕБ та НС рекомендувала школам перенести осінні канікули

Нацкомісія ТЕБ та НС рекомендувала школам перенести осінні канікули
Фото: Reuters

Національна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій запропонувала Міносвіти розіслати навчальним закладам рекомендований лист про перенесення початку шкільних канікул. Як розповів Радіо Свобода міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, експерти радять почати канікули 18-го, а не 25-го жовтня.

- Це дозволить нам стримати в певних відсотках активний епідпроцес, який сьогодні зафіксований на території нашої держави, - пояснив Ляшко.

За словами міністра, на даний момент невідомо, скільки можуть тривати осінні канікули в цьому році.

- Ми зараз говоримо про те, щоб наблизити канікули, а в подальшому будемо дивитися в залежності від епідситуації. Або будемо рекомендувати продовжити, якщо буде позитивна динаміка, або будемо приймати інші рішення. Все буде залежати від ситуації, яку будемо фіксувати, - пояснив Ляшко.

Міністр додав, що навчальний процес безпосередньо пов'язаний  кількістю контактів, що дедалі збільшуються, серед дорослого населення. А також сказав, що зазвичай канікули або призупинення навчального процесу призводять мінімум до 15% -го зниження захворюваності вже через 5 днів після прийняття такого рішення.

Ряд шкіл вже  вирішили перенести осінні канікули для дітей. Так, раніше на відпочинок підуть учні Львова, Хмельницького, Мелітополя, Харкова, Івано-Франківська, Вінниці, Слов'янська, Кропивницького та інших.

За попередню добу в країні зафіксовано 16 309 нових випадків захворювання коронавірусом. При цьому жертвами хвороби за 24 години став 471 пацієнт.

Новини по темі: Школи канікули Коронавірус