Завантажити ще

У ВООЗ закликали країни призупинити бустерну вакцинацію: Несправедливо і нечесно

У ВООЗ закликали країни призупинити бустерну вакцинацію: Несправедливо і нечесно
Фото: pixabay.com

Глава Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреісус заявив, що вакцинація населення багатими країнами бустерной дозою вакцини від коронавируса є несправедливим, оскільки в деяких державах не вистачає вакцини. Про це повідомляє " РБК-Україна ".

- Коли у нас тільки 166 мільйонів доз, зроблених в Африці, на 1,2 мільярда населення, почати бустерний вакцинацію - це найгірше, що ми, як світова спільнота можемо зробити. Це несправедливо і нечесно, оскільки ми не зупинимо пандемію, ігноруючи один континент, той самий континент, у якого немає коштів або виробничого потенціалу, - сказав Гебреісус.

У зв'язку з цим глава ВООЗ закликав багаті держави призупинити вакцинацію населення бустерной дозою вакцини від коронавируса.

Вакцинувати людей бустерной дозою препаратів від коронавируса вже почали в ряді країн Європи і Сполучених Штатів. У грудні планують почати прищеплювати населення додаткової дозою і Японія. В Україні громадян вакцинують від коронавируса двома дозами вакцини.

На початку жовтня Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) схвалило застосування третьої дози вакцини від коронавируса Pfizer/BioNTech через шість місяців після другої дози. Зараз Комітет регулятора оцінює дані по бустерной дозі вакцини Spikevax (Moderna) і повідомить результати, коли оцінка буде завершена.

Новини по темі: вакцинація вакцина ВОЗ