8 грудня
Завантажити ще

Херсонська область з 15 жовтня переходить в "червону" зону

Херсонська область з 15 жовтня переходить в
Фото: odessa-life.od.ua

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про введення з 15 жовтня в Херсонській області "червоної" зони карантину. Про це повідомив у своєму телеграм-каналі міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

- Державна комісія вирішила встановити з 00 годин 00 хвилин 15 жовтня 2021 року "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Херсонської області, і застосувати на території Херсонської області обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для "червоного" рівня епідемічної небезпеки, - написав Немчінов.

При переході регіону в "червону" зону карантину вводяться такі заходи обмеження: кафе, ресторани, кінотеатри, театри, ринки, фітнес-центри можуть продовжити свою діяльність тільки за 100% вакцинації як персоналу, так і відвідувачів. Такі ж правила діють і при проведенні масових заходів. Навчальні заклади переходять на дистанційне навчання. Працювати в очному режимі зможуть установи, де вакциновані 100% персоналу.

Також Кабмін затвердив нові правила пасажирських перевезень на час карантину. Міжрегіональні перевезення пасажирів в областях з "жовтим", "помаранчевим" чи "червоним" рівнем карантину будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту і пасажирів документів про повний курс вакцинації, негативного тесту на коронавірус або довідки про одужання від COVID. Нові обмеження почнуть діяти з 21 жовтня.