25 вересня
Завантажити ще

ЗМІ: Президент Філіппін запропонував прищеплювати антивакцинаторів уві сні

ЗМІ: Президент Філіппін запропонував прищеплювати антивакцинаторів уві сні
Фото: Reuters

На думку президента Філіппін Родріго Дутерте ті, хто не наважуються робити щеплення від COVID-19, можуть отримати її під час сну. Як пише ТАСС, про це політик нібито заявив під час телевізійного звернення, показаного урядовим телеканалом PTV.

- Я знаю, що багато хто все ще не хочуть (щепитися). Це проблема тих, хто не хоче вакцинуватися... Давайте заберемося (до них) додому і зробимо щеплення, (поки) вони сплять, - цитує видання Дутерте, який нібито також заявив про готовність очолити ініціативу.

Президент також нагадав людям, що, крім проходження імунізації, необхідно носити маску і дотримуватися соціальну дистанцію, щоб стримувати поширення коронавируса в республіці.

В рамках вакцинації в Філіппінах вакциновано більше 23 мільйонів чоловік. При цьому використано майже 50 мільйонів доз різних вакцин від коронавируса. До кінця поточного року влада планує прищепити близько 70 мільйонів чоловік. Населення Філіппін перевищує 110 мільйонів осіб. За весь час в країні зафіксовано понад 2,67 мільйонів випадків захворювання, при цьому вилікувалися 2,53 мільйона чоловік, померли - 39,6 тисяч.

В Україні ж з початку пандемії підтверджено 2 562 085 чоловік. З них 2 297 899 одужали, 59 052 - померли. Протягом останньої доби жертвами хвороби і ускладнень після неї стали 352 пацієнта.