17 сiчня
Завантажити ще

У Львові 5-річну дівчинку з коронавірусом вже відключили від ШВЛ

У Львові 5-річну дівчинку з коронавірусом вже відключили від ШВЛ

Львівські лікарі продовжують боротьбу за життя 5-річної пацієнтки, яку госпіталізували в лікарню з коронавірусом в важкому стані. Малючка почала дихати самостійно, її стан вдалося стабілізувати. Про це повідомляє пресслужба обласної дитячої лікарні " Охматдит ".

- Наша 5-річна дівчинка з важкою полісегментарною пневмонією сьогодні вже дихає сама! Вранці дівчинку відключили від ШВЛ, вона може сама дихати, аналізи поліпшуються і ми сподіваємося на перемогу над COVID-19, - повідомила завідувачка відділенням реанімації та інтенсивної терапії Віра Пріймакова.

У той же час ніяких прогнозів з приводу стану маленької пацієнтки лікарі не поспішають давати. Дитина все ще продовжує лікування в стінах лікарні.

Йдеться про 5-річну дівчинку, яку госпіталізували до львівського "Охматдиту" з коронавірусом 23 вересня. Медики діагностували у дитини двосторонню полісегментарну пневмонію, викликану SARS-CoV-2, сепсис, дихальну, серцево-судинну і поліорганну недостатність, а також РДС III ступеня. Легені дитини уражені на 80%, її відразу підключили до ШВЛ.

За словами матері дитини, спочатку у дівчинки почалася звичайна застуда, але за лічені дні малятку стало гірше, після чого батьки викликали швидку. Жінка припускає, що дівчинка могла заразитися коронавірусом, відвідуючи дитячий сад. Вся сім'я дитини здорова, всі вакциновані - коронавірусом вони перехворіли минулого року.