Завантажити ще

Стан 5-річної дівчинки на Львівщині все ще важкий, але коронавірус відступив

Стан 5-річної дівчинки на Львівщині все ще важкий, але коронавірус відступив
Фото: телевізор

Львівські лікарі продовжують боротьбу за життя 5-річної дівчинки, яку госпіталізували з ураженням 80% легких. Останній тест на коронавірус показав у дитини негативний результат, але загроза ще не минула. Про це йдеться в сюжеті " ТСН ".

- Дівчинка вже 5 днів в медикаментозному сні. Сьогодні її ПЛР-тест показав негативний результати, але загроза не минула, - зазначають медики.

За їх словами, дівчинка могла заразитися коронавірусом, відвідуючи дитячий сад. Вся сім'я дитини здорова, всі вакциновані - коронавірусом вони перехворіли минулого року. Лікарі стверджують, що хвороба у дитини розвинулася дуже швидко, від прогнозів вони поки що утримуються.

- Все почалося зі звичайної застуди. Почався нежить легкий, звичайний і на третій день я поміряла температуру, у неї було 39 і 5, вона вся горіла, - розповіла мати дівчинки.

Як зазначила жінка, вона звернулася за допомогою до сімейного лікаря, а той їй порадив лікуватися вдома, але дівчинці тільки ставало гірше - у дитини з'явився кашель і їй стало важко дихати.

- Сильно боліли у неї, я вже так тепер розумію, легені. Настільки, що вона на праву сторону взагалі не могла лягти, біль в ніжку тягнула, - додає жінка.

В результаті мати викликала для дитини швидку, медики госпіталізували дівчинку в лікарюі. Спочатку маленькій пацієнтці провели експрес-тест, який показав відсутність коронавіруса. Але ПЛР-тест підтвердив, що дівчинка хвора на коронавірус.

Про те, що до Львівського "Охматдит" поступила у важкому стані 5-річна дівчинка з коронавірусом стало відомо 23 вересня. Медики діагностували у дитини двосторонню полісегментарну пневмонію, викликану SARS-CoV-2, сепсис, дихальну, серцево-судинну і поліорганну недостатність, а також РДС III ступеня. Легені дитини уражені на 80%, її підключили до ШВЛ. Лікарі не виключають, що дитину можуть підключити до ЕКМО.