Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

ЗМІ: Напередодні нового локдауна влада позбулася людей, які дійсно боролися з COVID-19

ЗМІ: Напередодні нового локдауна влада позбулася людей, які дійсно боролися з COVID-19
Фото: fernandozhiminaicela з сайту pixabay

Мова про це йде в статті "В очікуванні нового локдауна. Чи є у Зеленського хтось, хто дійсно допоможе?", опублікованій виданням Lenta.UA.

"За словами експертів, вже в жовтні-листопаді Україну чекає новий локдаун. Проблема полягає в тому, що Зеленський не хоче визнавати, що представники його команди провалили протистояння з попередніми хвилями пандемії. А реальною діяльністю з мінімізації наслідків хвороби займалися люди, які не входять в так звану Зе-команду. Напевно, найбільш показовими стали рішучі дії Арсена Авакова, який тоді, незважаючи на іміджеві ризики, почав боротися з невідомим тоді нікому в світі вірусом ", - йдеться в публікації.

Автор підкреслює, що Арсен Аваков взяв на себе забезпечення порядку та дотримання громадянами карантинних заходів - контроль ситуації від обсервації в Нових Санжарах до режиму в аеропорту "Бориспіль".

"Нікого не хочеться образити, але в високих кабінетах в Офісі Президента дуже багато і довго думали, але мало робили. Зокрема, треба було продемонструвати реноме гуманної держави в світі, солідарної з іншими. Як це зробити? На Банковій чомусь мовчали. В результаті, 4 квітня 2020 року, за рішенням міністра Авакова, 20 медиків (з них половина - з МВС) на літаку Нацгвардії вилетіли в Італійську Республіки на допомогу тамтешнім лікарям в боротьбі з пандемією, яка бушувала "на чоботі" вже повним ходом. І хоча хтось тоді говорив, що наших медиків піддали небезпеці, насправді після перебування в італійських лікарнях наші медики, повернувшись, не тільки привезли безцінні на той момент знання, але і перші протоколи лікування важкохворих ", - відзначає він.

У статті також вказується, що Арсен Аваков зайнявся і соціально-економічною складовою боротьби з пандемією.

"Він запропонував ввести спеціальні виплати з держбюджету людям через що вони став безробітними, державну допомогу безробітним на продукти харчування і лікарські засоби, пільги на оплату комунальних платежів на рівні 50-75%, призупинення нарахування відсотків за кредитами, заборону на звільнення працівників. Багато з озвучених ексміністром пропозицій були втілені в життя. Але більшість - проігноровані ", - підкреслюється в публікації.

При цьому автор додав: "Зараз Зеленський розповідає, що COVID-19 нам не страшний. І тут виникає питання - а чи є навколо президента люди, здатні приймати - часто в авральному порядку - рішення, які впливають на життя всієї країни? Можливо, я помиляюся, але людей, які відповідають таким критеріям, зараз в уряді і на Банковій немає ", - підсумував він.