31 травня
Завантажити ще

Віктор Ляшко порадив антівакцінаторам пройтися уздовж інфекційних відділень

Віктор Ляшко порадив антівакцінаторам пройтися уздовж інфекційних відділень
Фото: facebook.com/viktor.liashko

Імунізація від коронавируса в Україні є добровільною і безкоштовною. Про це нагадав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі 24 каналу, коментуючи тези так званих антівакцінаторов про примусовість щеплень.

Міністр зазначив, що на його думку робити щеплення - це престижно і круто. І порадив не слухати тих, хто виступає проти вакцин.

- Якщо хочете побачити тяжкість перебігу коронавируса - пройдіться вздовж інфекційного відділення, - звернувся він до антівакцінаторам, запропонувавши їм поспілкуватися з родичами хворих коронавірусів, що приходять відвідувати рідних в лікарнях, які перебувають на кисневої терапії або у відділенні інтенсивної терапії.

Міністр додав, що в даному випадку "немає питань до вибору". У людини, підкреслив Ляшко, "має бути чітке розуміння: треба слухати професіоналів і лікарів". На замітки про те, що карантин незаконний міністр підкреслив, що Кабмін мав право його вводити, тому що в країні діє режим надзвичайної ситуації.

Протягом останньої доби коронавірусів в Україні захворіли 5 744 людини, що є антирекордом осені. При цьому повний курс вакцинації (отримали два щеплення) пройшли 5 007 962 чоловік

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Випробувано на собі : як я 10 днів страждала від побічних ефектів вакцинації і чому це добре

Новини по темі: Віктор Ляшко вакцинація