Завантажити ще

Шоу "Кібер Санта": саундтрек написав Потап, а серед акторів - учасники America's Got Talent

Шоу
Фото: cybersanta.com.ua

Зимові свята – найкращий час для сімейного відпочинку. Творці сімейних шоу «Вартові Мрій» та «Winterra» режисери-постановники Костянтин Томільченко та Олександр Братковський точно знають, як зарядити новорічним настроєм та змусити повірити у казку і дорослих, і дітей. Свій багаторічний досвід організатори втілили у новому мультипросторовому зимовому шоу "Кібер Санта. Інший вимір». І саме час поринути у чарівну атмосферу свята. Розповідаємо про особливості шоу "Кібер Санта. Інший вимір".

3D-танець, який показували на America's Got Talent

Почнемо з кульмінації – Antigravity.show, яке раніше було показано на телешоу America's Got Talent, а тепер стало частиною "Кібер Санти". Унікальний, технологічний номер є міксом сценічних рішень, які створюють ефект вільного польоту у головного героя. Це 3D-танець у виконанні актора, а не комп'ютерна графіка, як здається. Гості «Кібер Санти» побачать живого актора, який відривається від сцени та кружляє на очах у глядача. Політ актора доповнений реалістичною 3D-графікою та часом глядачеві складно визначити, де задіяно реквізит у актора, а де нанесено графічні елементи.

Фото: cybersanta.com.ua

Фото: cybersanta.com.ua

Запальний трек, записаний на Mozgi Studio

Співавторами головного треку шоу стали відомі хітмейкери країни – Олексій Потапенко (Потап), Інга Караглик та Володимир Кагарлик. Новорічний саундтрек можна почути в шоу у виконанні Дяді Ваді. Він органічно доповнює сюжет вистави та заряджає драйвом глядачів у залі. Під цей запальний трек танцюють під час вистави не лише діти, а й дорослі.

Три сцени, а не одна

У «Кібер Санті» немає традиційного залу для глядачів з театральним розсадженням. Глядачі подорожують між трьома сценами, переміщаються залом слідом за акторами, взаємодіють з ними і допомагають у розвитку сюжету. Сцени суттєво відрізняються одна від одної. Наприклад, перша сцена шоу імітує міську площу напередодні зимових свят. Тут можна зустріти мешканців світу «Кібер Санти», а ще знайти спеціальний маркер, який перетворить на Санту кожного гостя шоу. Друга сцена знайомить глядача з помічниками Санти, а третя – занурює всіх у віртуальну реальність та подорож світом Антигравіті.

У шоу "Кібер Санта" панує повна свобода, за рахунок чого створюється ефект максимального занурення в сюжет. У цьому шоу декорації призначені не лише для акторів, а й глядачів. Гості можуть спокійно пересуватися з однієї декорації на іншу. Наприклад, щойно ви сиділи на крижині, а за мить вона стає однією з мінісцен шоу, до якої прикута увага всього залу. Зорієнтуватись на місці всім гостям допоможуть самі актори, а також бодігарди шоу.

Фото: cybersanta.com.ua

Фото: cybersanta.com.ua

Актори стануть глядачами, а глядачі – акторами

У «Кібер Санті. Інший вимір» повністю стерті межі між глядачами та акторами. Серед усіх гостей шоу наш Провідник розшукуватиме головного героя. Разом із глядачами актори підбиратимуть код для пошуку Санти. І не обійдеться без хакерського злому комп'ютера Санти, з яким герої не впораються без допомоги маленьких кібер-геніїв, що знають про комп'ютери все. Ви не побачите двох абсолютно однакових шоу "Кібер Санта. Інший вимір» - у кожному поданні нові жарти та багато імпровізацій.

Фото: cybersanta.com.ua

Фото: cybersanta.com.ua

На покупку квитків на шоу можна використати 1000 грн з єПідтримка

Квитки на шоу можна придбати онлайн на сайтах квиткових операторів Karabas, Concert та Kontramarka. Також квитки продаються на офіційному сайті шоу – cybersanta.com.ua, без сервісного збору та додаткових комісій. Незалежно від того, де ви вирішите оформити квиток, ви можете скористатися карткою єПідтримка.

Де: Концерт-хол ВДНГ (павільйон №9), просп. Академіка Глушкова, 1

Коли: до 9 січня 2022 року.

Квитки: Кібер Санта, Karabas.com, Concert.ua, Kontramarka.ua

Вартість: 690 грн