Завантажити ще

Найатмосферніші події зими у Києві

Найатмосферніші події зими у Києві

Ви відчуваєте, що головне свято у році наближається? Ще неквапливо, але до його кроків теж слід дослухатися. Адже передчуття свята, можливо, навіть краще, ніж воно саме. Ми зібрали для вас найкращі події для того, щоб наповнюватися вірою в чудеса, загадувати бажання та феєрично розважатися на честь Нового року.

З 1 грудня – ХІ Свято Новорічної Іграшки

Це подія, в якій головна роль відводиться її Величності Новорічній Іграшці. У ЦУКМ відбудеться бал ялинок з різними новорічними кулями. Атмосферу створює зимовий живопис. А ще – «Зимова Канцелярія» та майстер-класи від найкращих майстрів України. Але найголовніша особливість – карколомна колекція старовинних різдвяно-новорічних атрибутів.

Квитки: вхід вільний.

Адреса: Центр Української Культури та Мистецтва, вул. Хорива, 19В.

з 4-го грудня – Osocor Winter Residence

У магію чар Поттеріани запрошує розкішний Osocor Residence, який перетворюється на Osocor Winter Residence. І чаклувати тут будуть з таким неймовірним розмахом, що слава про масштаби цих розваг розлетиться далеко за межі Києва, України та Всесвіту.

Цього року зимувати в Osocor прибуде безліч героїв саги про обраного хлопчика, адже дизайни та інсталяції тут будуть більш вражаючими, ніж у самому Хогвардсі… Розважатися і дорослі, і діти в Osocor Winter Residence зможуть не лише на катку. Тут для вас вже готові гірки, ігрові автомати та тир. А ще – «Коса Алея» з маркет-плейсами та майстер-класами з чаклунства і кафе «Три Мітли» з вершковим пивом та іншими смачними сюрпризами.

Квитки: 350-500 грн.

Адреса: вул. Виноградна, 2.

З 4-го грудня – «Зима за містом» в Добропарку

Цього року замість традиційних новорічних містечок біля головної ялинки країни у центрі Києва міська адміністрація подарує всім надзвичайну «Зиму за містом». Для новорічних атракцій Добропарк перетвориться на резиденцію справжнього українського Діда Мороза – Доброчара. Гостей зустрічатимуть його ельфи Добрики, проводжаючи до парку з безлічі високих 3D-фігур та запрошуючи до різних атракціонів. Ялинка тут теж буде велика та красива. А кожен охочий власноруч зможе створити ялинкові іграшки у майстерні.

Квитки: вхід на територію вільний. Окремі розваги на локації будуть платними.

Адреса: Київська область, Макарівський район, с. Мотижин (Житомирська траса, між селами Копилів та Мотижин).

З 11-го грудня – «Зимова країна» на ВДНГ

Вже обов'язковою новорічною традицією для киян стали розваги у «Зимовій країні», яка з'являється у морозний сезон на ВДНГ. І цього року тут буде ще цікавіше, ніж раніше: 20 фантазійних локацій із креативною ялинкою; «казкові» фотозони; магічний будиночок в оранжереї; збільшена до цілих 2-х з половиною тисяч квадратних метрів ковзанка з високими гірками різної величини. І, звичайно, видовищний мюзикл – до 2022-го року це буде «Чарівна казка Зимової країни».

Квитки: вхід вільний.

Адреса: пр. Академіка Глушкова, 1.

З 11-го грудня – Roshen Winter Village

Атмосфера справжнього європейського різдвяно-новорічного чарівництва чекає на всіх у Roshen Winter Village. Тут теж з’явиться велика ковзанка. Її увінчає розкішна ялинка, прикрашена крижинками неземної краси. Від неї до всіляких розваг гостей буде вести виблискуючий вогнями тунель. А там – ярмарок із безліччю ресторанних фудкортів та Santa House.

Квитки: вхід на територію вільний. Окремі розваги на локації будуть платними.

Адреса: пр. Науки, 1.

З 17 грудня – Циркова містерія «Дива Різдва-2022»

Циркове мистецтво – можливо, найскладніше мистецтво. І, може, найкраще для ілюстрації різдвяних чудес. Повітряні гімнасти, акробати, жонглери та інші артисти зберуться під куполом величного цирку, щоб кожному подарувати щастя, яке трапляється з нами лише в дитинстві…

Квитки: 50-550 грн.

Адреса: Національний цирк України, майдан Перемоги, 2.

28 грудня – «РАЗОМ. Різдвяна ораторія Й. С. Баха»

У Будинку Архітектора зазвучить справжній різдвяний дух під керівництвом Open Opera Ukraine. «Різдвяна ораторія», написана Бахом ще 1734-го року, назавжди стала музичним втіленням різдвяної казки. Напередодні Нового року її виконають для вас найкращі музиканти України: Ансамбль солістів Partes, KRYLA Orchestra, аматорський хор Б.А.Х.

Квитки: 200-800 грн.

Адреса: Київський Дім Архітектора, вулиця Б. Грінченка, 7.

Фото надані прес-службою