0

Дмитро Підручний показав сьомий результат у спринті на етапі Кубка світу в Рупольдингу

На етапі Кубка світу в німецькому Рупольдингу досить успішно виступили українські біатлоністи у спринті на 10 км.

Найкращим серед українців став чемпіон світу Дмитро Підручний, який фінішував на сьомому місці. У систему залікових очок потрапили одразу чотири українські спортсмени.

Богдан Цимбал фінішував із 17-м результатом, Артем Прима – 22-м, Антон Дудченко – 26-м. Найгіршим серед наших став Артем Тищенко, який посів 90-те місце серед 116 учасників.

А перемогу здобув француз Кантен Фійон-Майє, другим на фініш прийшов німець Бенедикт Долль, а третім білорус Антон Смольський.