Колишнього тренера "Динамо", “Шахтаря” та збірної Румунії Мірчу Луческу ввели у штучну кому. Про це повідомив журналіст Емануель Рошу на своїй сторінці в мережі X.
- Мірчу Луческу ввели у штучну кому після чергової тяжкої аритмії. Він знаходиться у відділенні інтенсивної терапії. Моліться за нього, — написав він.
Пізніше журналіст додав, що син Луческу Разван вирушить сьогодні вночі до Бухареста після матчу грецького клубу “ПАОК”, який він очолює, у рамках чемпіонату Греції проти "Панатінаїкоса".
Федерація футболу Румунії написала в Instagram, що "сьогодні всі думки звернені до людини, яка формувала долі, виховувала покоління і вивела Румунію на велику арену світового футболу".
- Ми одна команда, одне серце, і це серце сьогодні б'ється для вас! Ми хочемо передати вам всю енергію та силу, яких ви потребуєте. Продовжуйте боротися, пане Луческу! – йдеться у повідомленні.