6 вересня

Україна опустилася на 8-е місце у медальному заліку Паралімпіади-2024

У Парижі завершився дев'ятий день Паралімпійських ігор, за підсумками якого Україна опустилася на 8-е місце у загальному медальному заліку, повідомляє "Суспільне.Спорт".

У ході дев'ятого дня змагання Паралімпіади-2024 було розіграно 57 комплектів нагород. Перші змагання пройшли у веслуванні на байдарках та каное – це завершальний вид у програмі Паралімпійських ігор у Парижі. За день Україна виборола шість медалей, включаючи одну золоту. Чемпіоном у велоспорті (клас C4-5) став Єгор Дементьєв.

В активі збірної України 67 медалей, що дозволяє їй посісти п'яте місце за кількістю нагород. Лідером залишається Китай зі 188 медалями, а Великобританія та США завершили трійку найкращих.

10. Японія – 12+10+15 = 37.

• 4 вересня український плавець Ярослав Денисенко завоював золоті нагороди у 100-метрівці на Паралімпіаді-2024. Друге місце у цьому змаганні також посів українець Максим Веракс. Спортсмени брали участь у запливі на 100 метрів вільним стилем у класі S12.
  • 5 вересня український спортсмен Павло Баль завоював історичну нагороду Паралімпіади у змаганнях з гендбайку. Спортсмен отримав бронзову медаль у гендбайку, ставши першим українцем, який завоював нагороду у цьому виді велоспорту.
Новини по темі: Паралімпіада