31 серпня

Україна посіла 20-е місце у медальному заліку Паралімпіади-2024

За результатами третього дня змагань на Паралімпіаді-2024 збірна України здобула ще 11 медалей, що стало найвищим здобутком з початку Ігор. У загальному медальному заліку наша команда посіла 20 місце. Про це пише "Суспільне.Спорт".

За три дні змагання українська команда здобула 19 медалей. Завдяки цьому показнику Україна посідає четверте місце за кількістю нагород, розділивши його зі США. Поступилися наші спортсмени лише Китаю, Великій Британії та Бразилії.

Медалі, завойовані українськими спортсменами у третій день змагання Паралімпіади-2024:

Срібло: Володимир Пономаренко (легка атлетика, штовхання ядра, клас F12), Єгор Дементьєв (велотрек, індивідуальна гонка переслідування, 4000 м, клас C5), Анна Стеценко (плавання, 100 м на спині, клас S12), Андрій Трусов (плавання 200м комплекс, клас SM7).

Бронза: Віктор Дідух та Ірина Шинкарьова (настільний теніс, змішаний парний розряд, клас XD17), Роман Данилюк (легка атлетика, штовхання ядра, клас F1), Ярослав Денисенко (плавання, 100 м на спині, клас S12), Анна Стеценко (плавання), 400 м вільним стилем, клас S12), Антон Коль (плавання, 50 м на спині, клас S1), Євген Богодайко (плавання, 200 м комплекс, клас SM7), Марина Піддубна (плавання, 50 м вільним стилем, клас S11).

• Україна виборола свою дев'яту медаль на Паралімпійських іграх у Парижі. Настільні тенісисти Віктор Дідух та Ірина Шинкарьова стали бронзовими призерами у парному турнірі (клас XD17).
  • 31 серпня на Паралімпійських іграх у Парижі штовхачі ядра Володимир Пономаренко та Роман Данилюк завоювали срібло та бронзу у категорії F12. З урахуванням цих нагород у збірної України вже 11 медалей - 1 золота, 6 срібних та 4 бронзові
Новини по темі: Паралімпіада