Україна ввійшла у топ-20 країн у медальному заліку на Олімпіаді

Україна ввійшла у топ-20 країн у медальному заліку  на Олімпіаді

У дев'ятий день змагань на Олімпійських іграх у Парижі український метальник молота Михайло Кохан виборов "бронзу". У найкращій спробі українець відправив снаряд на 79.39 м. Після його перемоги Україна піднялась у медальному заліку на 17 місце, повідомляє Міністерство молоді та спорту України.

Переможцем у метанні молота став канадець Ітан Катцберг з результатом 84.12 м. Срібло дісталось угорцю Бенце Халасу (79.97 м).

В цілому українці протягом 4 серпня поповнили скарбничку трьома медалями. Наразі наша країна має 6 нагород-  2 золоті, 1 срібну та 3 бронзових.

• 4 серпня Ярослава Магучіх виборола золото Олімпіади у Парижі у стрибках у висоту. Бронза в Ірини Геращенко.
  • 7 серпня Україна завоює ще одну медаль. Нагороду гарантував собі боксер Олександр Хижняк. 4 серпня він вийшов у фінал Олімпіади-2024 з боксу у категорії до 80 кілограмів, а отже, у нього щонайменше срібло.
Новини по темі: Олімпіада олімпіада 2024