24 липня

Збірна України несподівано програла Іраку дебютний матч Олімпійських ігор-2024

Олімпійська команда України ввечері в середу, 24 липня, несподівано зазнала поразки від збірної Іраку у дебютному матчі на груповому етапі літньої Олімпіади.

Команда Руслана Ротаня з перших хвилин намагалася йти в атаку та захопила ініціативу. Проте реалізувати свою перевагу у першій частині зустрічі так і не змогла. "Дотиснути" суперників нашій команді вдалося на початку другого тайму. Півзахисник київського "Динамо" Валентин Рубчинський забив перший м'яч олімпійської збірної України на літніх Іграх у Франції.

Однак незабаром олімпійська збірна Іраку швидко відновила паритет. Під час навісу Таловер поклав руки на спину Хуссейна, а той ефектно впав і спровокував арбітра на призначення пенальті. На 57-й хвилині сам "постраждалий" його й реалізував. Після пропущеного голу гра в українців не вдалася. Цим скористалися футболісти Іраку на 75-й хвилині та забили переможний гол у ворота Фесюна. 2:1 – програш України.