26 червня

Збірна України з футболу розгромила Молдову з рахунком 4:0 на очах президентки Санду

Україна розгромила Молдову в останньому товариському матчі перед чемпіонатом Європи з футболу. Увечері 11 червня у Кишиневі збірні зіграли з рахунком 4:0. Про це повідомило Суспільне Спорт.

Рахунок на другій хвилині відкрив Роман Яремчук. На 43-й хвилині забив Віктор Циганков. По перерві Яремчука на полі змінив Артем Довбик, якому для гола вистачило чотирьох хвилин. Ще за п'ять хвилин Георгій Судаков встановив фінальний рахунок.

Під час матчу на 30-й хвилині травму отримав Віталій Миколенко. На полі його замінив Олександр Зінченко.

На стадіоні за матчем спостерігала президентка Молдови Мая Санду. Українська асоціація футболу повідомила, що після гри вона побажала головному тренеру Сергію Реброву та гравцям українській збірній успіхів на Євро-2024.