26 липня

Українська олімпійська збірна вийшла у фінал товариського турніру у Франції

Олімпійська збірна України з футболу в рамках товариського турніру Моріса Ревелло у Франції обіграла команду Японії U19. Українці святкували перемогу з рахунком 2:1 і тепер готуються до фінального поєдинку із Кот-д'Івуаром. Про це пише Українська асоціація футболу.

– Олімпійська збірна України перемагає Японію та виходить у фінал престижного турніру Моріса Ревелло. Є 12/12 очок у групі. У вирішальній зустрічі зіграємо проти Кот-д'Івуару U-20, 16 червня! – зазначили в УАФ.

Україна відкрила рахунок у матчі наприкінці першого тайму. На 42-й хвилині матчу нападник Данило Сікан зробив передачу на півзахисника Владислава Велетеня, і той реалізував цей шанс. А після перерви на 55-й хвилині Велетень зробив дубль, йому асистував Максим Хлань. На 81-й хвилині "синьо-жовті" пропустили м'яч - захисник Джастін Хомма зробив передачу на нападаючого Кенто Шіогая.

Новини по темі: Футбол