0
1 травня

Світоліна та Калініна вибули з тенісного турніру WTA

У Чарльстоні українські тенісистки Еліна Світоліна та Ангеліна Калініна вибули з тенісного турніру WTA 500. Про це пише 24 канал.

Еліна Світоліна та Ангеліна Калініна зазнали поразок у своїх матчах третього кола. Суперницями були Еліз Мертенс та Дар'я Касаткіна. Цуренко та Ястремська вибули в другому колі.

У першому сеті Ангеліна не змогла протистояти "нейтральній" спортсменці, програвши всі гейми на своїй подачі і зробивши лише один брейк. У другому сеті партія була конкурентнішою, з боротьбою в кожному геймі. Вирішальним став перший гейм, який виграла Касаткіна на своїй подачі. Обидві суперниці зробили кілька брейків і наприкінці матчу Калініна могла зрівняти рахунок, але не використала гейм-пойнт.

Матч Світоліної та Мертенс тривав 1 годину 7 хвилин і завершився поразкою Еліни з рахунком 4:6, 1:6. Гра Калініної та Касаткіної тривала 1 годину 25 хвилин. Ангеліна програла з рахунком 1:6, 4:6.

• 3 березня Костюк вперше обіграла тенісистку з топ-5 світового рейтингу та вперше вийшла у фінал турніру WTA 500.
  • 22 березня український тенісист із Харкова Леонід Станіславський відзначав свій 100-річний ювілей. Він внесений до світової книги рекордів Гіннеса і в 2021 році був визнаний найкращим тенісистом у віковій категорії 90+.