0

Українська тенісистка Ангеліна Калініна пробилась до 1/8 фіналу турніру у Чарльстоні

Українська тенісистка Ангеліна Калініна пробилась до третього кола змагань WTA 500 у Чарльстоні (США). У матчі другого кола 27-річна Калініна обіграла експершу ракетку світу, 33-річну данську тенісистку Каролін Возняцкі (2:0 за сетами). Матч тривав 1:22 години. Про це повідомило Суспільне Спорт.

У 1/8 фіналу Відкритого тенісного турніру у Чарльстоні (Credit One Charleston Open) Ангеліна Калініна зустрінеться з 26-річною росіянкою Дарією Касаткіною, яка грає у нейтральному статусі. Матч відбудеться 4 квітня.

Після перемоги у флешінтерв'ю на корті Калініна зазначила, що це перший ґрунтовий турнір у році.

- І я дуже рада, бо не так багато вигравала. І взагалі, на цих кортах я так і не виграла жодного матчу. Тож я дуже щаслива сьогодні, - сказала українська тенісистка.

У 2022 році Ангеліна Калініна дійшла до чвертьфіналу турніру у Чарльстоні.

У другому колі турніру WTA 500 також брала участь і 34-річна українська тенісистка Леся Цуренко. Вона поступилася 28-річній австралійці Астрі Шармі та залишила змагання.

У другому колі турніру в Чарльстоні 29-річна перша ракетка України Еліна Світоліна зустрінеться з 30-річною австралійкою Дар'єю Севілл. Ще одна українська тенісистка - 23-річна Даяна Ястремська вибула з WTA 500, поступившись 32-річній польці Магді Лінетт.

• У лютому Світоліна обіграла Калініну на старті турніру WTA1000 в Абу-Дабі (ОАЕ).
  • У січні Даяна Ястремська стала першою українкою, яка вийшла до півфіналу Australian Open.
Новини по темі: теніс Ангеліна Калініна