0
27 квiтня

Україна вирвала перемогу у Боснії та Герцеговини і вийшла у фінал відбору на Євро-2024

Збірна України з футболу виграла поєдинок з Боснією і Герцеговиною в плей-офф відбору на чемпіонаті Європи 2024 року. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь України. Українці програвали до 85-ї хвилини, але потім забили два м'ячі з інтервалом у три хвилини, пише "Суспільне Спорт".

Гра проходила у Зениці - місті Боснії з населенням близько 75 000 чоловік. Стадіон був збудований у 1972 році і спочатку був «домашнім» для збірної країни. Визнавався навіть найкрасивішим стадіоном у Югославії. Довгий час, уже за часів незалежності Боснії та Герцеговини, вважався «проклятим» для суперників. У перших 15 матчах у Зениці боснійці жодного разу не зазнали поразки. Традицію було перервано у 2008 році у поєдинку проти Угорщини.

Під час гри українські вболівальники розвісили плакати, щоб нагадати світові про війну в Україні. На одному із них було написано: "Russia is a terrotist state" ("Росія - держава-терорист").

• Тепер на нашу команду чекає гра за вихід на Євро-2024. Україна зустрінеться з командою Ісландії, яка обіграла Ізраїль з рахунком 4:1. Гра відбудеться 26 березня і буде номінально домашньою для команди Реброва.
  • Євро-2024 відбудеться з 14 червня до 14 липня. Якщо Україна вийде на турнір, то потрапить у групу до Румунії, Бельгії та Словаччини. Перша гра у такому випадку відбудеться проти Румунії 17 червня.
  • 20 березня юніорська збірна України з футболу здобула впевнену перемогу у першому матчі еліт-раунду відбору на Євро-2024.
  • 23 березня о 15:00 також відбудеться другий матч 2-го туру відбору до Євро-2024 U-19. Українська збірна зіграє проти Латвії.