0

Українець втретє поспіль виграв «золото» на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики

Ілля Ковтун став чемпіоном етапу Кубка світу зі спортивної гімнастики, що проходив в азербайджанському Баку. Інший українець Олег Верняєв зайняв п’яте місце. Про це повідомляє sport-express.ua.

Ілля Ковтун вчергове тріумфував на своїх коронних паралельних брусах. Він набрав за свій виступ однакову кількість балів із олімпійським чемпіоном Токіо у цьому виді, китайцем Цзоу (14,900), але отримав більше за виконання.  Замкнув топ-3 представник Колумбії Анхель Карамбаса (14,700). Інший український гімнаст Олег Верняєв також змагався у цьому фіналі, але став лише п'ятим (14,566).

Це вже третя поспіль золота медаль Ковтуна  на Кубку світу у сезоні. Ілля також виступав у вільних вправах, де став восьмим (13,366). Не вдалося поборотися за нагороди і Ігорю Радівілову. Він так само посів восьму позицію на кільцях (13,166).