Завантажити ще

Андрія Шевченка обрали президентом Української асоціації футболу

Андрія Шевченка обрали президентом Української асоціації футболу
Фото: facebook.com/uafukraine

Андрія Шевченка обрали новим президентом Української асоціації футболу. Рішення ухвалили одноголосно, “за” проголосували 93 делегати позачергового конгресу. "Проти" та "утрималися" – 0. Про це повідомило "Суспільне Спорт".

Шевченко запропонував змінити кількість складу президії УАФ – обрати одного першого віцепрезидента та двох віцепрезидентів. Конгрес підтримав цю пропозицію: 89 делегатів проголосували «за», двоє – утрималися та ще двоє не голосували. Раніше в президії Української асоціації футболу було шість перших віцепрезидентів та вісім віцепрезидентів.

Конгрес УАФ також затвердив нових членів президії асоціації. Першим віцепрезидентом Української асоціації футболу став Павло Бойчук, а віцепрезидентами – Сергій Ребров та Олександр Шевченко. Усі рішення підтримали одноголосно.

  • 47-річний Шевченко був єдиним кандидатом на посаду. Його висунули усі постійні члени УАФ за місяць до виборів.
  • На посаді президента Української асоціації футболу Андрій Шевченко замінить Андрія Павелка, якого Шевченківський районний суд Києва відсторонив від посади через звинувачення у розкраданні коштів під час будівництва заводу з виробництва штучної трави.
  • У 2016-2021 роках Шевченко був головним тренером збірної України з футболу. У травні 2022 року він став амбасадором United24, а у вересні 2023 року – позаштатним радником президента Володимира Зеленського.
Новини по темі: Андрій Шевченко УАФ