0
1 травня

Довбик та Циганков забили за "Жирону" чотири м'ячі з п'яти

Довбик та Циганков забили за

Гравці збірної України Артем Довбик та Віктор Циганков забили чотири м'ячі з п'яти за "Жирону" у матчі проти "Севільї" (5:1). Про це повідомило "Суспільне Спорт". У поєдинку 21-го туру чемпіонату Іспанії (Ла Ліги) увечері 21 січня Довбик забив три м'ячі, а Циганков - один.

Форвард "Жирони" Артем Довбик оформив історичний хет-трик, забивши три м'ячі у стартові 20 хвилин матчу проти «Севільї» - на 13-й, 15-й та 19-й хвилинах. Довбик забив три голи до 18:53 хвилини матчу та став першим футболістом з 10 квітня 1960 року у чемпіонаті Іспанії, якому знадобилося для хет-трику стільки часу. У 2015 році у чемпіонаті Іспанії три голи у перші 20 хвилин матчу забив Кріштіану Роналду. Також Довбик став першим за 15 років українським футболістом, який забив тричі у матчі провідного чемпіонату Європи. У 2009 році Андрій Воронін зробив хет-трик за "Герту" у матчі Бундесліги проти "Енергі".

26-річні українські футболісти вперше за місяць виступили в стартовому складі "Жирони" та провели близько години ігрового часу. Артем Довбик востаннє забивав 21 грудня, а Віктор Циганков не забивав з кінця листопада. Після перемоги над "Севільєю" "Жирона" набрала 52 очки та повернулася на перше місце у турнірній таблиці у Ла Лізі. "Жирона" на один бал випереджає "Реал", але мадридці мають на одну гру більше. Наступний матч "Жирона" проведе 24 січня проти "Мальорки" у чвертьфіналі Кубка Іспанії.