0

Україна на останніх хвилинах обіграла Англію в кваліфікації на молодіжне Євро-2025

Молодіжна збірна України перемогла Англію з рахунком 3:2 у кваліфікації до Чемпіонату Європи U-21. Матч транслювало "Суспільне Спорт".

У першому таймі Україна забила два голи у ворота суперника. Назар Волошин відкрив рахунок на 31-й хвилині, а Олег Очеретько подвоїв його на 43-й. У другому таймі чинні чемпіони Європи зрівняли рахунок. Другий м'яч у ворота українців відправився на 89-й хвилині. Проте у компенсований час Ілля Квасниця під час контратаки вирвав перемогу для української збірної.

Завдяки перемозі українці вийшли в одноосібні лідери групи, маючи 9 очок. Наступний поєдинок Україна U21 зіграє проти Люксембургу 17 листопада.