0
5 травня

Україна перемогла Північну Македонію у відборі Євро-2024 та вийшла на друге місце в групі

Чоловіча збірна України з футболу перемогла Північну Македонію у рамках відбору на Євро-2024. Про це повідомили Суспільне Спорт і Українська Асоціація Футболу.

В номінально домашньому матчі, який пройшов у Празі, "синьо-жовті" переграли Північну Македонію 2:0. Рахунок відкрив Георгій Судаков у першому таймі. Для 21-річного півзахисника «Шахтаря», це перший гол за національну команду. Другий гол забив 31-річний захисник "Динамо" Олександр Караваєв на шостій компенсованій хвилині матчу.

Після перемоги над Північною Македонією команда Сергія Реброва вийшла на проміжне друге місце в групі С. За два дні, у вівторок, 17 жовтня, українці зіграють на виїзді проти Мальти.

Група С. Турнірна таблиця

Англія — 13 очок (5 матчів), 16:2 (різниця голів)

Україна — 10 (6), 8:7

Італія — 7 (4), 6:4

Північна Македонія — 7 (6), 7:14

Мальта — 0 (5), 1:11

Фронтмен гурту «Без Обмежень» Сергій Танчинець виконав гімн перед матчем Україна – Північна Македонія. Підтримати збірну прибув ексголовний тренер "синьо-жовтих" Андрій Шевченко.