0
5 травня

"Шахтар" (неочікувано) обіграв «Антверпен» на їх домашньому стадіоні у другому турі "Ліги Чемпіонів"

Донецький «Шахтар» переміг бельгійський «Антверпен» з рахунком 3:2 у груповому раунді другого туру Ліги чемпіонів. Матч проходив на домашньому стадіоні бельгійців у Антверпені

Українці проґавили перший гол вже на третій хвилині першого тайму, а на 33-й - другий. Проте на 48-й хвилині Данило Сікан відправив м'яч у ворота бельгійців, а на 71-й Ярослав Ракицький зрівняв рахунок. На 76-й хвилині Сікан забив ще один гол. На сьомій компенсованій хвилині "Антверпен" отримав шанс відігратися шляхом пенальті, проте капітан Тобі Алдервейрелд не поцілив у ворота.

Після перемоги «Шахтар» займає третє місце в групі з 3 очками. Наступний поєдинок чемпіони України зіграють проти «Барселони» 25 жовтня.

«Шахтар» перед матчем з «Антверпеном». Фото: REUTERS

Новини по темі: Шахтар Ліга чемпіонів