29 вересня
Завантажити ще

Українці на Іграх нескорених вибороли рекордну кількість нагород за всю історію виступів

Українці на Іграх нескорених вибороли рекордну кількість нагород за всю історію виступів
Фото: Team Ukraine/Facebook

Збірна України на переможній ноті завершує міжнародні змагання Invictus Games-2023 (Ігри нескорених), які проходили в німецькому Дюссельдорфі. Українці на Іграх нескорених вибороли рекордну кількість нагород за всю історію виступів, повідомляє "Суспільне. Спорт".

В останній змагальний день золоту медаль вибороли українці у змаганнях серед змішаних команд у стрільбі з класичного лука. За нашу команду виступали ветеран Нацгвардії Володимир Товкис та ветерани ЗСУ Максим Зубов і Вадим Мазніченко.

Загалом цього року наші герої везуть додому 34 нагороди: 12 золотих, 14 срібних та 8 бронзових. Найуспішнішими стали змагання з веслування на тренажерах, плавання та стрільба з лука.

Зазначимо, що Invictus Games-2023 проходили у Дюссельдорфі з 9 по 16 вересня. У них брали участь близько 600 спортсменів із 22 країн, які змагалися у 10 видах спорту. Україну представили 25 учасників. Наша збірна вчетверте в історії виступила на Іграх нескорених. У 2017 році українці здобули 14 нагород, у 2018 – 20, у 2022 – 16. В Іграх беруть участь військовослужбовці та ветерани, які дістали травми, поранення, контузії чи захворювання під час виконання бойових завдань при захисті батьківщини.

Новини по темі: Змагання нагорода