29 вересня
Завантажити ще

Віцепрезидент Федерації біатлону України Василь Карленко помер від онкології

Віцепрезидент Федерації біатлону України Василь Карленко помер від онкології
Фото: biathlon.com.ua

Віцепрезидент Федерації біатлону України Василь Карленко помер на 73-у році життя внаслідок онкології. Про це 10 вересня повідомили Національний олімпійський комітет України та Федерації біатлону України.

- Сьогодні на 73-у році життя внаслідок важкої хвороби відійшов у вічність Василь Павлович Карленко – видатний спортивний діяч, кандидат педагогічних наук, професор Національного університету фізичного виховання і спорту, заслужений тренер України, віцепрезидент Федерації біатлону України, — сказано на сторінці НОК у Facebook.

В Національному олімпійському комітеті України зазначили, що під час роботи Василя Карленка український біатлон добився наразі найбільшої у своїй історії перемоги – золота жіночої естафетної четвірки на  Олімпійських іграх-2014 у Сочі.

Василь Карленко був одним із засновників Національного олімпійського комітету України, почесним членом НОК, професором кафедри легкої атлетики, зимових видів та велосипедного спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Василь Карленко — перший президент Федерації лижного спорту України. Він очолив федерацію в 1992-1998 роках. Василь Карленко був членом збірної СРСР в 1969-1978 роках.

Новини по темі: біатлон Втрати