0

18-річна українка завоювала золото у потрійному стрибку на юніорському Євро

Олександра Чернуха виборола золото у потрійному стрибку на юніорському Євро з легкої атлетики. 18-річна спортсменка також встановила особистий рекорд - 13.63 м. Про це 9 серпня повідомив Національний олімпійський комітет. Ще одна представниця України - Світлана Бойчук - посіла п’яте місце з результатом 13,34 м.

Це друга золота медаль України на старті чемпіонату Європи з легкої атлетики U-20 в Єрусалимі. 8 серпня Михайло Брудін став чемпіоном у метанні диска, оновивши особистий рекорд та продемонструвавши найкращий результат сезону в світі серед юніорів.

Загалом Україна виборола три медалі та після першого дня фіналів посідає друге місце у медальному заліку. Микита Маслюк завоював бронзу в стрибках у довжину.

Олександра Чернуха — студентка Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Чемпіонат Європи з легкої атлетики U20 проходить в Ізраїлі 7-10 серпня 2023 року.