0

Друга ракетка України вилетіла з Вімблдону-2023, програвши американці

Українська тенісистка Марта Костюк не змогла встановити новий особистий рекорд на Вімблдоні. У третьому колі турніру спортсменка зазнала поразки від американки Медісон Кіз. Про це повідомляє "Суспільне".

Перший сет закінчився поразкою Костюк із рахунком 6:4. У ході матчу українська тенісистка змогла реалізувати брейкпоінт на рахунку 1:2 після семи спроб, але у наступному геймі вона не змогла зберегти перевагу на своїй подачі.

- Вирішальним моментом у другому сеті став третій гейм, у якому Костюк поступилася геймом на подачі своєї суперниці. Після цього Кіз зробила ще один брейк та збільшила свою перевагу до 4:1, - йдеться у повідомленні.

У результаті Костюк змогла виграти лише один гейм у всьому матчі. Для Перемоги Кіз знадобилося лише 1:12.

Проте вихід до третього раунду турніру дозволив Костюк оновити особистий рекорд на Вімблдоні. Крім того, 21-річна тенісистка стала наймолодшою ​​українкою, яка пройшла до третього раунду всіх чотирьох Гранд-слем турнірів.