0

Українка Ястремська вийшла у фінал кваліфікації Вімблдону

Українська тенісистка Даяна Ястремська здобула перемогу над росіянкою Ерікою Андрєєвою, внаслідок чого пройшла у фінал кваліфікації тенісного Вімблдону-2023. Про це пише "Суспільне".

У своєму першому протистоянні з 19-річною Андрєєвою українська тенісистка змогла реалізувати брейк у четвертому геймі, захопивши ініціативу у матчі. За рахунку 5:3 на користь Ястремської вона отримала сетбол. Після 39 хвилин на корті вона змогла закрити партію з першої спроби.

Андрєєва втратила свою подачу вже за рахунку 1:1 у другому сеті. Вирішальним моментом став третій Ястремський брейк. Після цього українка відстояла усі свої подачі та закрила партію з першою матчболом. У ході матчу Ястремська здійснила три ейси, відіграла три з чотирьох брейкпойнтів Андрєєвої та припустилася чотирьох подвійних помилок.

Даяна Ястремська, сьома ракетка України, що діє, стартувала на трав'яному мейджорі з перемоги над австралійкою Кімберлі Біррелл, 15-ї сіяної кваліфікації.