22 червня
Завантажити ще

Українська шаблістка Ольга Харлан взяла "золото" на Європейських Іграх-2023

Українська шаблістка Ольга Харлан взяла
Фото: facebook.com/olympicua

Українська фехтувальник Ольга Харлан виграла "золоту" медаль на Європейських Іграх, які проходять у польському Кракові. Про це повідомляє пресслужба Національного олімпійського комітету.

- Наша олімпійська чемпіонка успішно пройшла випробування італійською шаблею: в 1/4 в особі Роселли Грегоріо (15:13), в 1/2 – Елоїзи Пассаро (15:12), а в поєдинку за золото не залишила жодних шансів 19-річній румунці. Пантіс (15:3), - йдеться у повідомленні.

За даними НОК, у кар'єрі Харлан це друга перемога на Європейських іграх, але в індивідуальному заліку – перше для спортсменки "золото". У 2015 році шаблістка здобула золоту медаль у складі команди з Аліною Комащук, Оленою Кравацькою та Ольгою Жолнер.

– Ольга Харлан вкотре довела, що для того, хто вірить, бореться і не здається, немає нічого неможливого. Українці – нація переможців, і сьогодні ми всі цього ще раз переконалися, - підкреслили в комітеті.

32-річна миколаївчанка Ольга Харлан є чемпіонкою у командній шаблі Пекіна-2008, срібним призером Олімпіади у Ріо-2016 у командній шаблі. В індивідуальній першості двічі ставала бронзовим призером ігор – у Лондоні-2012 та Ріо-2016. Після поразки на Олімпіаді Токіо взяла паузу в кар'єрі. У квітні Харлан повернулася до спорту та виграла бронзову нагороду на етапі Гран-прі з фехтування у Сеулі.