0
Завантажити ще

Збірна України розгромила команду Румунії на чемпіонаті Європи U-21

Збірна України з футболу здобула перемогу над Румунією у другому турі групового етапу молодіжного чемпіонату Європи-2023. Наша команда виграла з рахунком 1:0. Про це пише NV.

У першому таймі команди продемонстрували рівну гру, створивши кілька перспективних моментів, проте не змогли реалізувати їх у голи.

Після перерви підопічні Руслана Ротаня взяли ініціативу до рук, активно натискавши на ворота суперника. У завершальні хвилини основного часу Брагару зробив дивовижний сольний прорив у штрафний майданчик, де зробив точну передачу, однак м'яч випадково відбився від гравця Румунії Дикана й опинився у воротах.

Завдяки цим останнім діям українська збірна здобула важливу перемогу, яка наблизила її до досягнення плей-офф.

Румунія U21 - Україна U21 0:1

Гол: Дикан (АГ), 89

Вилучення: Ванат, 92 (неспортивна поведінка)

У наступному турі Україна зіграє з Іспанією, а Румунія – з Хорватією. Матчі відбудуться 27 червня. Дві найкращі команди групи вийдуть у плей-офф чемпіонату Європи-2023.