0
5 травня

Україна обіграла Північну Македонію 3:2 у відборі на Євро-2024

Збірна України з футболу у відборі на Євро-2024 виграла матч проти Північної Македонії із рахунком 3:2. Це був перший офіційний поєдинок команди під керівництвом нового головного тренера Сергія Реброва, передає "Суспільне. Спорт".

У першому таймі українці пропустили два голи підряд, але змогли відігратися у другому. Першим м'яч у ворота противника забив Ілля Забарний на 62-й хвилині, пробивши головою після подачі з кутового. Подвоїв рахунок Юхим Конопля на 67-й хвилині. На 83-й третій гол забив Віктор Циганков. Північна Македонія намагалася зрівняти рахунок на останніх хвилинах, але марно.

Україна розпочала відбір на Євро-2024 у березні, поступившись Англії з рахунком 0:2. Після цього у червні команду очолив Сергій Ребров.