Завантажити ще

Скандал на Ролан Гаррос: Марта Костюк відмовилася потиснути руку білоруській тенісистці та заявила, що "не поважає" її

Скандал на Ролан Гаррос: Марта Костюк відмовилася потиснути руку білоруській тенісистці та заявила, що
Фото: instagram.com/martakostyuk

Українська тенісистка Марта Костюк у першому раунді Ролан Гаррос, який проходить у французькому Парижі, зіграла проти громадянки Білорусі Арини Сабаленко. Суперниця виступала під нейтральним статусом, але матч завершився скандалом. Про це пише "Суспільне".

Ще до початку матчу тенісистки дали кілька коментарів на прес-конференціях щодо своїх суперниць. Сабаленко заявила, що не хоче витрачати свою енергію – вона сказала, "якщо Марта її ненавидить, то нехай". Костюк, своєю чергою, заявила, що не відчуває ненависті до білоруської тенісистки, але "не шанує" її.

- Загалом, я скажу так: у мене немає почуття ненависті до когось із гравців російських чи білоруських. Я просто не поважаю їх, – заявила українка.

Сам матч тривав трохи більше ніж годину, і Сабаленко перемогла Костюк у двох сетах. Після матчу Марта проігнорувала свою суперницю біля сітки та не простягла руку для вітання.

Як зазначено у повідомленні, такий жест Костюк викликав гучні свисти з боку публіки на стадіоні в Парижі, адресовані українській тенісистці. Наша землячка поки що цю ситуацію не коментувала.