Завантажити ще

"Динамо" оштрафували на 100 тисяч гривень через сексистські висловлювання нападника Ваната

Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу оштрафував київський футбольний клуб " Динамо " на 100 тисяч гривень через гравця Владислава Ваната, який зробив сексистські заяви у бік жінок-арбітрів. Про це повідомляє сайт організації.

- Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ розглянув матеріали справи з висловлювання футболіста ФК «Динамо» (Київ) Владислава Ваната після матчу 16-го туру УПЛ «Динамо» (Київ) — «Інгульець» (Петрово), що відбувся 4 березня, за прояви дискримінації і зобов'язав ФК "Динамо" (Київ) сплатити обов'язковий грошовий внесок у розмірі 100 000 грн, - йдеться у заяві.

Щодо самого гравця, Ванату винесли покарання у вигляді дискваліфікації на три матчі та два поєдинки умовно. В УАФ наголосили, що рішуче засуджують будь-які прояви неналежної та дискримінаційної поведінки суб'єктів футболу до офіційних осіб матчів.

Йдеться про інцидент, який стався 4 березня після матчу 16 туру Української Прем'єр-ліги "Динамо" - "Інгульець". Тоді нападник "Динамо" Ванат заявив, що "не бачив у жодному чемпіонаті, щоб жінки так судили чоловічі ігри". Висловлювання гравця було адресовано арбітрові Катерині Монзуль, яка стала першою в історії України жінкою-арбітром елітної категорії Міжнародної федерації футболу (ФІФА).