19 травня
Завантажити ще

12-річна українка Софія Тепла вдруге потрапила до Книги рекордів Гіннеса

12-річна українка Софія Тепла вдруге потрапила до Книги рекордів Гіннеса
Фото: facebook.com/press.kotovsk

Спортсменка із Подільська Одеської області, 12-річна Софія Тепла потрапила до Книги рекордів Гіннеса, виконавши віджимання від підлоги в потрійній гімнастичній складці. Про це повідомила мати рекордсменки, депутат міської ради Марина Тепла у своєму Фейсбуці.

– Тепер уже офіційно! Двічі світова рекордсменка! Софія Тепла знову потрапила до Книги рекордів Гіннеса. Небагато часу довелося тримати інтригу, тому що офіційні представники Великобританії дуже ретельно оцінювали виконання вправи. І, ось, нарешті, підтвердження та вручення сертифікату, – повідомила Тепла.

За її словами, Софія виконала віджимання від підлоги в потрійній гімнастичній складці на одних руках 21 раз за 30 секунд.

- У спробі було 23 рази, але перший їй не зарахували, а також один віджим на 16-му випадку, як виявилося, був не повним. Але навіть 21 раз – це багато, адже минулий світовий рекорд становив 12 разів. Загалом вона може віджатися так близько 40 разів, - наголосила вона.

Мати юної спортсменки також підкреслила, що Софія стала наймолодшою українкою та першою дитиною в нашій країні, яка потрапила до Книги рекордів Гіннеса.

Вперше Софія Тепла встановила рекорд в італійському Мілані у лютому 2022 року. Тоді 11-річна мешканка Подільська пройшла 20-метрівку у потрійній гімнастичній складці лише за 10,49 секунди. Гімнастка стала єдиною українкою, яка отримала шанс виступити на всесвітньо відомому шоу рекордів "Lo Show Dei Record" у Мілані (Італія).

Фото
Фото
09 Травня 202323:27