Завантажити ще

Український гімнаст Ковтун завоював золоту медаль на чемпіонаті Європи

Український гімнаст Ковтун завоював золоту медаль на чемпіонаті Європи
Фото: facebook.com/olympicua

У неділю, 16 квітня, український гімнаст Ілля Ковтун завоював золоту нагороду у вправах на паралельних брусах на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики, що проходить у турецькій Анталії. Про це повідомляє Міжнародний олімпійський комітет.

Підопічний Ірини Надюк кваліфікувався у фінал із другим результатом після дворазового чемпіона Європи у цьому виді Ферхата Аріджана з Туреччини. Але у вирішальний момент він зумів додати та отримав за комбінацію 15,166. Перевершити такий результат турецький спортсмен уже не зміг. Той у підсумку став другим з рахунком 14,933. Окрім золотої медалі український спортсмен завоював ще й бронзову.

- Бронзову крапку у своїх виступах на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики у турецькій Анталії поставив українець Ілля Ковтун. До чемпіонського титулу на паралельних брусах та бронзі у багатоборстві, вихованець Ірини Надюк додав медаль такої самої гідності у вправах на перекладині, отримавши за свій виступ оцінку 13,966, - повідомили у комітеті.

Крім того, 16 квітня 17-річний український спортсмен Олексій Середа отримав другу медаль на Кубку світу зі стрибків у воду, завоювавши "срібло" у стрибках із 10-метрової вежі.