0

Українець Середа завоював другу медаль на Кубку світу зі стрибків у воду

17-річний український спортсмен Олексій Середа отримав другу медаль на Кубку світу зі стрибків у воду, завоювавши "срібло" у стрибках із 10-метрової вежі. Про це пише Суспільний спорт.

Кубок світу зі стрибків у воду відбувся у китайському Сіані. Перед заключним днем Україна мала одну медаль – у синхронних стрибках із 10-метрової вежі. Перший етап сезону на рівні Кубка світу Україна розпочала з медалей на старті змагань. Для "синьо-жовтих" бронзову нагороду в Сіані отримала пара Олексія Середи та Кирила Болюха, яка фінішувала третьою у чоловічих синхронних стрибках із 10-метрової вежі.

В останній день змагання етапу Кубка світу зі стрибків у воду Україна претендувала на медалі у стрибках з 10-метрової вежі. У цьому виді "синьо-жовтих" представляв Олексій Середа, який у цій дисципліні став чемпіоном Європи 2022 року. У фінал змагань Середа пройшов із другим результатом у кваліфікації. Український стрибун у воду отримав за шість спроб отримав 502.65 бали, поступившись лише Хао Янгу.

У фіналі стрибків із 10-метрової вежі Середа увійшов до топ-2 після першої спроби, відстаючи від китайського стрибуна Хао Янга на 4.8 бали. У наступних спробах Янг покращував свій результат, завершивши виступи у фіналі на першому місці із результатом 574.40 бала. Наш спортсмен у такий спосіб став другим.

Новини по темі: спорт стрибки в воду