0
10 травня

Збірна України з футзалу вперше виграла «срібло» чемпіонату Європи

Жіноча збірна України з футзалу стала срібним призером третього в історії чемпіонату Європи.  У фіналі українки програли чинним чемпіонкам Євро - команді Іспанії, повідомляється на фейсбук-сторінці  Асоціації Футзалу України.

Україна потрапила до фіналу чемпіонату Європи після перемоги у півфіналі над командою Угорщини. Суперницями українок у вирішальному матчі стали 2-разові чемпіонки Європи - збірна Іспанія.  Для України це була друга зустріч з Іспанією у фінальній частині чемпіонату Європи. На попередньому Євро-2022 українки розгромно поступилися іспанкам з рахунком 0:9 - найбільша на той момент поразка в історії турніру.

Гра для українок розпочалась з пропущеного м'яча. На 13-й секунді чемпіонки отримали право на пенальті, який реалізувала Пеке. А на 11-й хвилині м'яч у свої ворота зрізала Таїсія Бабенко. Тривалий час рахунок тримався 0:2, однак на останній хвилині першого тайму іспанки відзначилися втретє. Ще один м'яч Іспанія забила на старті другої половини зустрічі: 4:0.

Українкам вдалося вразити ворота Іспанії. М'яч забила Ганна Шульга. Однак після цього тактика з п'ятою польовою гравчинею призвела до пропущеного голу - у порожні ворота м'яча відправила зі своєї половини майданчику Дані.

Новини по темі: парк Горького нагорода