0

Американська гірськолижниця Мікаела Шиффрін виграла 87 стартів Кубка світу, побивши 34-річний рекорд

Дворазова олімпійська чемпіонка, семиразова чемпіонка світу американська гірськолижниця Мікаела Шифрин побила світовий рекорд шведського гірськолижника Інгемара Стенмарка, на рахунку якого було 86 перемог на етапах Кубка світу. В активі Шифрин на даний момент - 87 перемог. Про це пише CNN.

Рекордний старт 27-річна Шифрин виграла на етапі Кубка світу в Орі (Швеція). Мікаела продемонструвала найкращий результат у слаломі за підсумками двох спроб. Вона випередила швейцарку Венді Холденер на 0,92 секунди, а шведка Анна Свен Ларссон посіла третє місце.

- Мене переповнюють емоції, які поки що складно усвідомити. Сьогодні на гонку прийшли мій брат і моя невістка, це зробило день ще особливішим... Усій команді та всім людям, які допомагали мені протягом усього сезону та всієї кар'єри, усім цим людям, які простягають руку допомоги зараз, після всіх цих років...Я просто хочу сказати спасибі за це, - зауважила спортсменка після завершення перегонів.

Рекорд Стенмарка тривав 34 роки. Інгемар здобув останню у кар'єрі перемогу на етапах Кубка світу 19 лютого 1989 року.