20 травня
Завантажити ще

Усик та Ф'юрі офіційно погодили об'єднавчий поєдинок

Усик та Ф'юрі офіційно погодили об'єднавчий поєдинок

Український боксер Олександр Усик та британець Тайсон Ф'юрі дійшли домовленостей щодо проведення поєдинку за звання абсолютного чемпіона світу. Про це пише BoxingScene.

– Обидві сторони погодили умови. Усік погодився на розподіл гонорару 70/30. Для роботи над контрактом боксери попросили час, – заявив президент асоціації Хільберто Мендос.

За його словами, угоду про поєдинок уже підтвердили представники обох сторін. Таким чином Усик погодився на умови, висунуті британцем.

Напередодні британський боксер Тайсон Ф'юрі виступив з новою пропозицією щодо очікуваного об'єднавчого поєдинку у хевівейте. Він заявив про готовність віддати Усіку лише 30% загального гонорару, в іншому випадку – бою не буде. Британець нагадав, що у разі зриву переговорів про бій за титул абсолютного чемпіона світу Усік має поєдинок з Даніелем Дюбуа.

10 березня Усік заявив, що готовий провести поєдинок з Ф'юрі, але за певної умови. Він зажадав, щоб після бою британець пожертвував для України мільйон фунтів (понад мільйон доларів США - ред.). Також він зажадав за кожен день затримки ще 1% на допомогу нашій країні.