13 липня
Завантажити ще

Міжнародна федерація фехтування повернула до змагань російських спортсменів

Міжнародна федерація фехтування повернула до змагань російських спортсменів
Фото: facebook.com/fencing.ukraine

Конгрес Міжнародної федерації фехтування проголосував за повернення до змагань під егідою FIE представників Росії та Білорусі, відсторонених від змагань у березні 2022 року згідно з рішенням Міжнародного олімпійського комітету. Про це йдеться у заяві організації, опублікованій у Фейсбуці.

- Ми глибоко шоковані та обурені цим рішенням і ми негайно скликаємо засідання президії для ухвалення рішення про нашу реакцію на рішення FIE та його можливе оскарження. Протягом вихідних консультуватимемося з членами Федерації, спортсменами, тренерами, НОКом, Міністерством молоді та спорту, - йдеться у повідомленні.

Про допуск російських та білоруських спортсменів до участі у міжнародних змаганнях під нейтральним прапором раніше заговорили до МОКу. У НОК України заявили, що не виключають бойкоту Олімпійських Ігор нашими спортсменами.

10 лютого міністри спорту 25 держав провели спільну онлайн-нараду, під час якої домовилися вимагати усунення російських та білоруських спортсменів від участі в Олімпійських Іграх-2024. Тоді президент МОК Томас Бах виступив проти втручання урядів країн у спортивну сферу.