0
Завантажити ще

Україна завоювала чотири медалі на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики, єдине золото - у Магучіх

Українська збірна завоювала чотири медалі на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики у Стамбулі, зайнявши 12-ме місце із 24 у медальному заліку. Україна виступила на Євро найменшим складом, до Туреччини відправилися лише десять легкоатлетів, пише "Суспільне".

У жіночих стрибках у висоту українські спортсменки отримали дві медалі - Ярослава Магучіх "золото", а Катерина Табашник - "бронзу". "Срібло" у чоловічих стрибках у висоту здобув Андрій Проценко, а Роман Кокошко завоював "бронзу" у штовханні ядра.

Катерина Табашник присвятила медаль своїй мамі, яка загинула через ракетний удар Росії по Харкову у серпні.

- Думаю, мама радіє, бачить і допомагає мені. Хочу присвятити медаль їй, щоб вона була поруч, - сказала спортсменка журналістам.

Найбільшу кількість медалей на чемпіонаті Європи здобули нідерландські та польські легкоатлети - по сім. Однак переможцем медального заліку стала Норвегія, яка закінчила змагання з п'ятьма нагородами (чотири - "золото").